EC7B-12D12
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7B-12D12
JLCPCB Part #
C7270695
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 20W 835mA 90% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS