EC5SBW-24S15N
MFR.Part #
EC5SBW-24S15N
JLCPCB Part #
C7270680
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 2A 30W 89% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS