EC5SAW-24S15N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5SAW-24S15N
JLCPCB Part #
C7270668
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 15V 3kV 666mA 89.5% 9V~36V SIP,22x9.5mm DC-DC Power Modules ROHS