EC5BW-24D15
MFR.Part #
EC5BW-24D15
JLCPCB Part #
C7270662
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 2 500mA 88% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS