EC4SBW-48D12N
MFR.Part #
EC4SBW-48D12N
JLCPCB Part #
C7270627
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
12V 18V~75V 2 830mA 88.5% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS