EC4BU-12S33T
MFR.Part #
EC4BU-12S33T
JLCPCB Part #
C7270611
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 2.5A 3.3V 8.3W 82% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS