EC3SAW-48S15HP
MFR.Part #
EC3SAW-48S15HP
JLCPCB Part #
C7270503
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 15V 18V~75V 200mA 3W 84% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS