EC1SA12NS
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC1SA12NS
JLCPCB Part #
C7270358
Package
SMD-6P,13.7x9.2mm
Description
1 1.5kV 10.8V~13.2V 12V 1W 81% 84mA SMD-6P,13.7x9.2mm Isolated Power Modules ROHS