E36D500CHN124TDD0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D500CHN124TDD0U
JLCPCB Part #
C7269825
Package
Bolt,D63.5xL130mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.12F 130mm 28.6mm 50V 63.5mm Bolt,D63.5xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS