E36D300LPN202UA54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D300LPN202UA54U
JLCPCB Part #
C7269800
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000uF 30V 35mm 54mm Bolt,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS