E32D161CSN273MED0U
MFR.Part #
E32D161CSN273MED0U
JLCPCB Part #
C7269731
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+105℃ 130mm 160V 27.93A@120Hz 27000uF 31.8mm 76.2mm 9.9mΩ@120Hz ±20% Bolt,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS