PZS513V9BCH-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PZS513V9BCH-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266772
Package
SOD-323HE
Description
3.9V 500mW 5uA@2V SOD-323HE Zener Diodes ROHS