PT15WV18-472A2020-2-NE-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15WV18-472A2020-2-NE-S
JLCPCB Part #
C7262390
Package
Plugin
Description
1 250mW 4.7kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS