PMT-20N12AL04-04
Extended
Manufacturer
Peerless by Tymphany
MFR.Part #
PMT-20N12AL04-04
Description
1W 23mm 350Hz~20kHz 378.1Hz 4.25Ω 9.3mm Electromagnetic - Speakers ROHS