PLS-65F25AL04-04
Extended
Manufacturer
Peerless by Tymphany
MFR.Part #
PLS-65F25AL04-04
Description
100Hz~20kHz 120.6Hz 25W 4.33Ω 43.7mm 69mm 69mm Electromagnetic - Speakers ROHS