PCT33/16CK
MFR.Part #
PCT33/16CK
JLCPCB Part #
C7256701
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 16V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS