PCT22/10CM
MFR.Part #
PCT22/10CM
JLCPCB Part #
C7256687
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 10V 22uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS