PCT22/10CK
MFR.Part #
PCT22/10CK
JLCPCB Part #
C7256685
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 10V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS