PCT10/25DK
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
PCT10/25DK
JLCPCB Part #
C7256652
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS