P6SMBJ24A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ24A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7256430
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A@10/1000us 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W@10/1000us TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS