MT12A-1205WI
Extended
Manufacturer
Furuno (Kaga Electronics USA)
MFR.Part #
MT12A-1205WI
JLCPCB Part #
C7235640
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.2A 2 5V 82% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS