MSE14LDD7
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
MSE14LDD7
JLCPCB Part #
C7235438
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 23mm 23mm 3.85kHz 7V~14V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,23x23mm Buzzers ROHS