MMD-06CZ-3R3M-V1-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-06CZ-3R3M-V1-RU
JLCPCB Part #
C7230561
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
13.5A 3.3uH 30mΩ 6A ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS