CMR04F361GPAR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04F361GPAR
Description
-55℃~+150℃ 100V 360pF 9.7mm 9.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS