CMR03E330GOCP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03E330GOCP
Description
-55℃~+125℃ 300V 33pF 5.1mm 6.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS