MFR03SF2320A10
MFR.Part #
MFR03SF2320A10
JLCPCB Part #
C80832
Description
232Ω 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS