CDS5FA201JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS5FA201JO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 200pF 5.1mm 6.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS