CA55B010K107TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA55B010K107TA
JLCPCB Part #
C7228034
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 300mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS