CA45E035K226TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA45E035K226TA
JLCPCB Part #
C7228032
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS