MC12FA181G-F
MFR.Part #
MC12FA181G-F
JLCPCB Part #
C7225186
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 180pF 2mm 3.2mm ±2% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS