MC08EA270J-TF
MFR.Part #
MC08EA270J-TF
JLCPCB Part #
C7225163
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 27pF 2mm ±5% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS