BLH106K451A052
MFR.Part #
BLH106K451A052
JLCPCB Part #
C7220281
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS