ASR-SI240A10RY-L
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SI240A10RY-L
Description
1 Form A (SPST-NO) 10A 48V~280V - Solid State Relays (Triac Output) ROHS