LRC20-220M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LRC20-220M-RC
JLCPCB Part #
C7216936
Package
1210
Description
22uH 250mA 930mΩ ±20% 1210 Power Inductors ROHS