L115F11CH12VDCS1.5
MFR.Part #
L115F11CH12VDCS1.5
JLCPCB Part #
C7215119
Description
-55℃~+125℃ 110V@DC、277V@AC 12V 15ms 15ms 50A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS