J115F11A110VDCS.6
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J115F11A110VDCS.6
JLCPCB Part #
C7211916
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V 110V@DC、277V@AC 15ms 40A AgSnO2 插件 Power Relays ROHS