J1021CS3P12VDC.45
MFR.Part #
J1021CS3P12VDC.45
JLCPCB Part #
C7211833
Description
-40℃~+85℃ 12V 150V@DC、300V@AC 3A 5ms 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver 插件 Power Relays ROHS