J1021AS3P12VDC.20
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J1021AS3P12VDC.20
JLCPCB Part #
C7211825
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 150V@DC、300V@AC 3A 5ms 5ms Silver 插件 Power Relays ROHS