IPI80N06S208AKSA2
MFR.Part #
IPI80N06S208AKSA2
JLCPCB Part #
C7210866
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 2.86nF@25V 215W 4V@150uA 55V 80A 8mΩ@58A,10V 96nC@10V TO-262-3 MOSFETs ROHS