A2HM1ACQ24VDC1.6D
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A2HM1ACQ24VDC1.6D
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 24V 50A 75V@DC AgSnO2 - Automotive Relays ROHS