89CNQ135SL
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
89CNQ135SL
Description
1 Pair Common Cathode 1.14V@40A 1.5mA@135V 135V 40A - Schottky Diodes ROHS