HHXJ160ARA221MF80G
MFR.Part #
HHXJ160ARA221MF80G
JLCPCB Part #
C7201064
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 16V 220uF 270mA@120Hz 27mΩ 4000hrs@125℃ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS