G6AK-274P-STLT-US-DC12
MFR.Part #
G6AK-274P-STLT-US-DC12
JLCPCB Part #
C7197413
Description
-40℃~+70℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated 插件 Magnetic Latching Relays ROHS