715P10434LD3
MFR.Part #
715P10434LD3
JLCPCB Part #
C7192478
Package
Plugin,P=18.3mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 200V、400V ±3% 插件,P=18.3mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS