FBH201209T-202Y-S-H
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH201209T-202Y-S-H
JLCPCB Part #
C7190553
Package
0805
Description
1 200mΩ 2kΩ@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS