ESMQ401VSN181MP35S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ401VSN181MP35S
JLCPCB Part #
C7188670
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.44A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@85℃ 22mm 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS