475MKP275KJ
MFR.Part #
475MKP275KJ
JLCPCB Part #
C7185693
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS