474PPB630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
474PPB630K
JLCPCB Part #
C7185676
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、630V 470nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS