EMZA100ARA220MD61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMZA100ARA220MD61G
JLCPCB Part #
C7184298
Package
SMD,D4xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 22uF 36mA@120Hz 4mm 6.1mm ±20% SMD,D4xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS