EMVL350ARA4R7MD60G
MFR.Part #
EMVL350ARA4R7MD60G
JLCPCB Part #
C7184291
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-40℃~+105℃ 15mA@120Hz 3000hrs@105℃ 35V 4.7uF 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS